Soutěže

Memoriál M. Pekárka 6.4. 2019

Do tradičně první jarní soutěže vyrazilo jedno družstvo mužů. S časem 25.10 s obsadili krásné druhé místo těsně za družstvem z SDH Jaroměř, které doběhlo s časem 52,03s.

Okresní kolo v požárním sportu Myštěves

Do soutěže vyrazilo jedno družstvo mužů. Na začátku soutěže byli jediní přihlášení a už to vypadalo, že nebudou muset ani běhat. Nakonec se do soutěže ještě zapojilo družstvo dorostenců z Třebše. naši soutěž vyhráli, ale po neshodách s rozhodčími se vzdali účasti na krajském kole.

Memoriál M. Pekárka Březhrad

Dopoledne soutěž dětí, odpoledne za krásného teplého počasí nastoupili na trať dospělí. Trať tu je pouze na dvě béčka a vede do mírné zatáčky mezi stromy. Náš sbor reprezzentovalo družstvo mužů a družstvo dorostenek. Celkově soutěžilo 7 družstev mužů a našim se podařilo s časem 21,47 obsadit krásné 1. místo.

Memoriál M. Kulicha  3.9.2017

Počasí nám docela přálo, ale družstev po pátečním propršeném dni přijelo velmi málo. V kategorii mužů se utkala pouze tři družstva. Naši skončili na 1. místě s časem 24,32s. Druhé místo si vybojovaly Skřivany 25,82 a třetí místo Kobylice 26, 13. Novou kategorií byla soutěž družstev nad 45 let. Do této kategorie se přihlásilo pouze naše družstvo ve složení J. Černý, J. Štefán, P. Ševčík, P. Husman(Skřivany), M. Čapková, K. Půš a Ji. Kofránek. Toto družstvo zaběhlo čas 27,36s. Za ženy soutěžily Zdechovice 22,99 a Kobylice 27,63. Nejvíce družstev se přihlásilo na útok z auta, kam se zapojily i naše děti.

MlékosDSC_0837rby 10.6. 2017

Krásné teplé počasí, terče sklopky. Dohromady se dalo jedno družstvo mužů a jedno družstvo mužů nad 45 let, s jednou ženou a půjčeným proudařem ze Skřivan. Nad 45 let závodila 2 družstva a nám se podařilo s časem 24, 75 porazit Mlékosrby /41,91/. Hůře na tom byli chlapci, kteří byli za svůj výkon odměněni eN. Strojník si  vedl svoji a nejdříve při útoku zapojil savici do stroje a pak nestihl Béčko. S radostí poslal proud vody za mašinu, kde málem vystříkal dodávku, a když už bylo vše připraveno. tak v kádi došla voda a nepodařilo se sestřelit oba terče. Celkově 13 místo.

Okrsková soutěž Pšánky 3.6.2017

DSC_0707Počasí krásné, hřiště upravené a občerstvení k dispozici. Do okrskové soutěže vyrazila dvě družstva mužů. Po štafetách 100 m s překážkami mělo družstvo X ppo Pšánkách druhý čas, a  tak jsme doufali v pohárovou pozici. Bohužel se nedařilo a na rozdělovači vyskočilo Béčko. Nakonec se štafetou 68,48s a časem v PÚ 45,15 skončili na 5. místě. V družstvu Y  byli proudaři daleko od terčů /sklopky/ a na pravém proudu se nezadařilo, dostali N. Ve ětafetě měli čas 75,78 s. Celkově skončili na 10 místě.

Nejlepšího času v běhu na 100m s překážkami dosáhl Míra Čapek a získal pohár.

Memoriál M. Pekárka Březhrad 8.4. 2017

Krátce po obědě vyjelo jedno družstvo mužů na soutěž v požárním útoku do Březhradu. V konkurenci jedenácti družstev  s časem 20,68 s obsadili na 3. místo.

14. Memoriál 2017 – Výsledky

Memoriál M. Kulicha 3. 9. 2016 Sloupno

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do soutěže se přihlásilo 6 družstev mužů, 3 družstva žen, 5 družstev starších dětí a 5 družstev mladších dětí.

Na 1. místě skončily překvapivě Skřivany. naši muži se umístili na 3. a 4. místě. Ženy si vybojovaly 2. místo. Dětem se moc nedařilo a tentokrát nás Skřivany porazily a naše děti se v obou kategoriích umístily na 2. místě. Zvláštní kategorií byla naše přípravka.

Do útoku z auta se celkem přihlásilo 6 družstev. I tuto kategorii vyhrály Skřivany a naši muži se museli spokojit s 2. a 3. místem. Ženy obsadily 4. místo.

Výsledky ze soutěže muži, ženy, PÚ z auta

Sloupenský plamínek mladší, starší

Noční soutěž Sedlice 2.9. 2016

V předvečer konání soutěže u nás vyrazilo jedno družstvo mužů do Sedlic, kde se konal  první ročník noční soutěže v požárním sportu na 2b a sklopné terče. Každý měl jeden pokus a první 4 družstva na konci si to rozdali o 1.místo ve druhém útoku a časy se sčítaly. Naši si odběhli dvakrát, protože jim při prvním pokusu nešla časomíra. Ve druhém pokusu  se dopustili několika chyb a pokus byl neplatný. Celkově se umístili na 11. místě ze 17 družstev. První místo si vybojovaly Mlékosrby.

Stavoka CUP 18. 6. 2016Výsledky

Disciplína – požární útok na 2B

Naše družstvo mužů s v konkurenci 12 družstev umístilo s časem mírně přes 19 s na 6. místě.

Pohár starosty obce Mlékosrby + 125. výročí založení SDH

Disciplína – požární útok na 2B. sklopky

Do soutěže se zapojilo jedno družstvo mužů nad 45 let, které obsadilo 5. místo.

V kategorii mužů jsme po několika chybách skončili na 11. a 12. místě

Okrsková soutěž a soutěž O pohár starostky obce Smidary 4.6.2016

Disciplína – požární útok na 2B, sklopky

Do soutěže vyrazilo jedno družstvo mužů. V požárním útoku se utkali s dalšími čtyřmi družstvy. V okrskové soutěži  dosáhli času 26,66s.

V pohárové soutěži  se jim podařilo uvařit mašinu, nemohli svůj pokus ukončit a skončili na pátém místě.

Fotografie a videa zde

Soutěž okrsku Zdechovice 2016

Do soutěže vyrazila dvě družstva mužů. Počasí bylo krásné slunečné. První soutěžní disciplínou byla štafeta 4x 100m. V prvním úseku byla bariéra, ve druhém hasičák, ve třetím kladina a ve čtvrtém hadice. První na start vyrazilo Sloupno A (Víťa S., Roman J., Pavel N. a Tomáš Č.) Zaběhli výborný čas 67,31s, se kterým obsadili 1. místo. Jako druhé běželo Sloupno B (Petr T., Martin P., Jirka Z. a Míra Č.). Celkový čas by měli stejný jako Áčko, kdyby na bariéře neztratili botu.

Požární útok se běhal na sklopky. Áčku se pokus podařil a celkově vybojovali 1. místo. Béčko zaběhlo požární útok za 31,31 s, ale protože neměli čas na štafetě skončilo na posledním místě.